Школа > Творчі колективи > Загальношкільний хор

    Творче життя викладачів та учнів школи насичене і різноманітне. На даний час у школі успішно працюють такі творчі колективи як: загально шкільний хор, симфонічний оркестр, духовий оркестр, ансамбль скрипалів, ансамбль народних інструментів, ансамбль народної музики, ансамбль гітаристів, ансамбль бандуристів, ансамбль сопілкарів, а також творчі колективи викладачів - оркестр українських народних інструментів, камерний ансамбль струнно-смичкового відділу, вокальний ансамбль «Каданс».
    
    Загальношкільний хор - це великий творчий колектив, який залучає до участі майже всіх учнів фортепіанного та вокально-хорового відділів.

    Першим керівником був Храпун Зіновій Федорович, згодом Опришко Лариса Тимофіївна. Хор неодноразово був переможцем конкурсів хорів і вокалістів імені Соломії Крушельницької, отримав високу оцінку Міністерства культури в особі Тихона Хреннікова. З 1992 по 2011 рік хором керувала Пальчук Ольга Володимирівна. З 2011 року хор очолює Іванова Оксана Василівна. Хор вважається одним із кращих дитячих колективів області, успішно приймає участь в обласних оглядах творчих колективів музичних шкіл, неодноразово займаючи перші місця. Зокрема, в 2007 році хор брав участь у ІІ обласному конкурсі дитячих хорових колективів імені М. Вериківського, де був нагороджений дипломом за ІІ місце і грамотою за краще виконання обов’язкового твору (керівник Пальчук О.В.). У 2009 році хор брав участь в концерті до Дня Європи на Театральному майдані в м. Тернополі. Керівником хору Пальчук О.В. були зроблені і виконані аранжування таких пісень, як «Вольная воля» із репертуару Оксани Білозір, «Молюсь до Бога», «Аве» музика О. Злотника.

    Щорічно відбувались творчі звіти хору, які проводились у нашій школі під назвою «Золоті барви української хорової музики».