Новини

25.04.2023
ОГОЛОШУЄМО НАБІР УЧНІВ У ПЕРШИЙ КЛАС НА 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК!
Доброго дня шановні батьки! Раді вітати Вас на сторінках сайту нашої школи, адже це означає, що в найближчому часі ми з Вами можемо познайомитись...
Отже, якщо прийшов час, і Вашій дитині від п'яти років і більше, вона проявляє інтерес до музикування, творчості, і прагне до самовираження, тоді Вам саме до нас!
У нашій музичній школі Вашу дитину навчать грі на таких музичних інструментах: скрипка, віолончель, фортепіано, бандура, акордеон, кнопковий акордеон, піаніка, гітара, цимбали, сопілка, саксофон, труба, флейта, ударні інструменти а також академічний та естрадний вокал. Окрім гри на самих інструментах, усі діти вивчають предмети теоретичних дисциплін (сольфеджіо, музична література), різноманітні ансамблі, оркестри ,хор, тощо.
Для того,щоб розпочати навчання в нашій школі, Вам потрібно зібрати простий пакет документів ( копію свідоцтва про народження дитини, заява одного з батьків, документ про надання пільг при оплаті за навчання, медичну довідку ) і завітати до нас з дитиною на вступний іспит , що відбудеться 22-23 травня в стінах нашого закладу. Дуже бажано, повторити або вивчити з дитиною хоча б один куплет улюбленої пісні, щоб дитина не розгубилась від такого прохання (проспівати пісню), і була до цього морально готова і проявила свої здібності.
За результатами іспиту Вас познайомлять з викладачем дисципліни, яку буде вивчати Ваша дитина, і буде можливість узгодити усі деталі що Вас цікавлять.
Тож бажаємо Вам успіхів, і раді вітати Вас в стінах нашого закладу!!! До зустрічі!


music2.te.ua
music2.te.ua