Новини

03.04.2023
1-2 квітня 2023 року у стінах Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького відбувся вже давно традиційний обласний конкурс камерно-інструментальних ансамблів та оркестрів "Консонанс 2023"
 1-2 квітня 2023 року у стінах Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького відбувся вже давно традиційний обласний конкурс камерно-інструментальних ансамблів та оркестрів "Консонанс 2023" . Традиційний, хоча нові реалії сьогодення щоразу ставлять нові умови і виклики...
Вперше- без багаторічного та незмінного голови журі -Заслуженого діяча мистецтв України Омеляна Васильовича Кмітя, який завжди з батьківською любов'ю опікувався даним конкурсом..
Вдруге - в дистанційному форматі, що в рази ускладнює роботу членів журі, бо жодна апаратура не здатна відтворити енергетику живого виконання , а учасники конкурсу залишаються без вдячної аудиторії та аплодисментів...
Та будемо сприймати ці реалії за можливість змінюватись, працювати над собою, розвиватись та вдосконалюватись.
Безмежно вдячні усім керівникам ,котрі , не зважаючи на дуже тривожний і складний навчальний рік, зуміли плідно попрацювати і підготувати достойні колективи, яких було -30 в трьох номінаціях..
Дякуємо за професійну роботу членам журі на чолі з головою - Дмитришином М.В (голова предметно-циклової комісії відділу народних інструментів Тернопільського мистецького фахового коледжу ім.С.Крушельницької), оргкомітету конкурсу та усім учасникам! Бажаємо вдало завершити навчальний рік, та у наступному році з ПЕРЕМОГОЮ в серці зустрітись ОФЛАЙН! МИРУ НАМ І ПЕРЕМОГИ!!!

Завантажити результати pdf...


music2.te.ua
music2.te.ua
music2.te.ua
music2.te.ua