Школа > Преса про нас

Баян і гітара– переможна пара
В одному із березневих випусків нашого часопису ми уже розповідали про здобутки двох учнів музичної школи №2 Володимира Парація (клас гітари Галини Кривокульської) і Богдана Коваля (клас баяну Валерія Ткачука). Ці хлопці нещодавно знову відзначилися на всеукраїнських і міжнародних конкурсах і привезли додому нові перемоги.
t-v.te.ua/kultura/bayan-i-gitara-peremozhna-para/читати далі

У Тернополі відроджують мистецтво гри на цимбалах
Цимбали – один із найдревніших інструментів. Виявляється, його прабатьки були відомі вже близько шести тисяч років тому. Грають на цимбалах усюди, навіть у Китаї є різновид цього інструмента. В Україні без їх участі не обходилися весілля, парубоцькі забави та інші свята. На жаль, у 60-70 роках минулого століття про цимбали почали забувати. Не вистачало спеціалістів, які б навчали грі на цьому інструменті, та й дітей, які його обирали, було небагато.
читати далі

Учні музичної школи №2 привезли додому нагороди з престижного конкурсу
 
Як і кожного року, наприкінці лютого в Кіровограді проходив ХVIIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь». Традиційно дійство відбувалося під патронатом кафедри народних інструментів Національної музичної академії імені Чайковського.
читати далі

У нас найкращі баяністи і гітаристи!!!
Завжди приємно, коли наше місто згадують, якщо хтось і з тернополян відзначився, здобув високі результати чи отримав визнання. Нещодавно двоє талановитих юних музикантів на XVIII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі виконавців на народних інструментах "Провесінь-2013" (м.Кіровоград) здобули призові місця.
читати далі

На хвилях українських мелодій
Непoвторне свято української музики і народних пісень подарували тернополянам викладачі та учні другої музичної школи 3 березня в Українському домі "Перемога". Упродовж півторигодинної концертної програми прозвучали твори С.Гулака-Артемовського, М.Скорика, І.Білозіра, Н.Май, І.Шамо, М.Лисенка, А.Житкевича, українські народні пісні і мелодії. Музична школа №2 представила майже всі свої колективи: загальношкільний хор, симфонічний оркестр, ансамбль сопілкарів, ансамбль скрипалів, фортепіанний дует, тріо трубачів, вокальний ...
читати далі

Ігор Брухаль – цимбаліст із душею поета
Молодий і перспективний цимбаліст Ігор Брухаль не вперше радує тернополян своїми сольними концертами. У 2010 році, після вступу до аспірантури Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка і перемоги на V Міжнародному конкурсі виконавців на українських народних інструментах імені Г.Хоткевича, влаштував свято цимбальної академічної музики. Незважаючи на віхолу і заметіль, 15 березня у драмтеатрі глядачі отримали можливість почути різножанрові твори у виконанні уже відомого цимбаліста.
читати далі