Школа > Відділи > Струнно-смичковий відділ

    Це відділ, який має особливий статус в творчій діяльності музичної школи . Він забезпечує виконавцями мало не всі творчі колективи.

    На відділі працює 10 викладачів: з них 1 – по класу віолончелі, 9 – по класу скрипки.
Першим викладачем відділу був Вишняков С. П., згодом –
Владімова Я. М., Даньків Т. О., Черепанова Л. В., Конрад Г.Й., Вінницька У., Папроцька О.В..

    На даний час на відділі працюють:
Кондришин Любов Григорівна – завідуюча відділом.
 Воловник Т.І., Рижак М.А., Дідик Н.Є., Гаврилюк М.В., Тарнавська Г.П., Яковенко Л.В., Соколовська І.Й., Кидонь Л.І., Шкафаровський Т.М..

    Щорічно випускники відділу стають студентами музичного училища:
  • Єгорова Т., Пасічник Л., Муха У., Петрушенко О., Стебиволк Є., Шрамко В., Петрушенко К.,Коруна О., Каліщук Н., Бойчук Ю., - викладач Кондришин Любов Григорівна.
  • Лисак З., Паляниця О., Теленко С., Крушельницький Л.,Федун Я., Кадиляк Д. – викладач Рижак Марія Андріївна.
  • Дубінська О., Школа С., Звір Н., Баранова О., Павлишин М., Малиновський О.,Франків Н.,Ленчук І.,Ільчишин І.,Добривода І. - викладач Гаврилюк Марія Василівна.
  • Дідик А., Гунько М., Бойчук О. – викладач Дідик Надія Євгенівна.
  • Кузишин Т., Вовк Л., Катеринюк Н., Корчевська Н., Сухенко Н., Гайда Н., Мотка Б., Мариновська Я., Ляхович Х., Стирчак І.
  • викладач Яковенко Лариса Володимирівна.

    Вищі навчальні музичні заклади закінчили і навчаються сьогодні :
  • Єгорова Т.(Львівська державна муз.академія ім.. М. Лисенка), Пасічник Л. (Львівська державна музакадемія ім.. М.Лисенка, Віденька музична академія); Муха І., Шрамко В. (Національна музична академія ім.. П.Чайковського), Петрушенко К. (Харківський Національний університет мистецтв ім.. І.Котляревського) – викладач Кондришин Л.Г.;
  • Баранова О., Франків Н. (Львівська музична академія ім.. М. Лисенка) ,Добривода І. (Донецька державна музична академія ім.. С. Прокоф’єва)– викладач Гаврилюк М.В.;
  • Крушельницький Л., Федун Я., (Тернопільський національний педуніверситет ім.. В. Гнатюка), Лисак З., Теленко С., Паляниця О. (Львівська музична академія ім. М.Лисенка) – викладач Рижак Марія Андріївна;
  • Дідик А. (Рівне, інститут культури), Гунько М. (Львів, музична академія ім.. М. Лисенка), Бойчук О.(Тернопіль , педуніверситет ім. В.Гнатюка) – викладач Дідик Надія Євгенівна.

    Учні відділу - переможці обласного конкурсу «Творчість юних» : 
  • Єгорова Т., Петрушенко О., Шрамко В., Петрушенко К., Коруна О., Каліщук Н., - викладач Кондришин Л.Г.;
  • Теленко С., Паляниця О., Крушельницький Л., Федун Я., Кадиляк Д., Дзігасова Р. – викладач Рижак М.А.;
  • Кидонь Аліна – викладач Кидонь Л.І;
  • Дідик Анна, Гунько Мар’яна, Ординас М., Констанкевич Ю. – викладач Дідик Н.Є.;
  • Павлишин М., Баранова С., Прокопкіна Т. – викладач Гаврилюк М.В.;
  • Крупа Софія – викладач Соколовська І.Й..

    Переможці обласного конкурсу молодших класів імені Братів Теленків :
  • Коруна О., Семенець Д. – стипендія від товариства «Соломія» - викладач Владімова Я.М.;
  • Шрамко В., Петрушенко К., Кицкай О. – викладач Кондришин Л.Г.;
  • Логвись А., Кафтан У., Дзігасова Р. – викладач Рижак М.А.;
  • Іваноньків Я., Гунько Х., - викладач Дідик Н.Є.;
  • Казмірчук Наталя – викладач Тарнавська Г.П..

    На відділі працювали та працюють такі творчі колективи:
  • ансамбль скрипалів – перший керівник Владімова Я.М., концертмейстер Веніславський В.М., Бубнова Т.М., Зазуляк О.О., згодом - Дідик Н.Є., Довгань О.З., на даний час – Шкафаровський Т.М., концертмейстер Зазуляк О.О.;
  • симфонічний оркестр – перший керівник Вишняков С.П., згодом Крамар О.Ф., Гаврилюк М.В. (19 років); концертмейстери Каверіна Т.В., Музика О.М.,Бубнова Т.М. на даний час Шкафаровський Т.М.;
  • камерний ансамбль викладачів – перший керівник Владімова Я.М., концертмейстер Веніславський В.М.; 25 років керувала колективом Гаврилюк М.В. концертмейстер Зазуляк О.О.. На даний час камерний ансамбль очолює Кондришин Л.Г. , концертмейстер Зазуляк О.О..

    Обласний конкурс камерних ансамблів «Консонанс»:
  • брали участь та були переможцями колективи – дует скрипалів, квартет – викладач Кондришин Л.Г., ансамбль скрипалів – керівники Владімова Я.М., Довгань О.З., концертмейстер Зазуляк О.О.

    Камерний ансамбль викладачів – бере активну участь в концертному житті школи, міста, у творчих звітах школи, у виступах в Українському Домі, Палаці культури «Березіль», в обласній філармонії, на концертній естраді Співочого поля, в парку імені Т. Шевченка, в медичній академії. Був учасником конкурсу виконавської майстерності викладачів, отримав звання лауреата І премії (1998р.), керівник Гаврилюк М.В., концертмейстер Зазуляк О.О..

    Переможці обласного конкурсу «Творчість юних»:
  • Коруна Оксана – І місце (Кондришин Л.Г0 2007-2008 н.р.;
  • Павлишин Марія - ІІ місце (Гаврилюк М.В.) 2008-2009 н.р.;
  • Коруна Оксана – І місце (Кондришин Л.Г.) 2008-2009 н.р.;
  • Павлишин Марія – ІІ місце (Гаврилюк М.В.) 2009-2010 н.р.;
  • Каліщук Наталя - ІІІ місце (Кондришин Л.Г.) 2009 – 2010 н.р.;
  • Каліщук Наталя - І місце (Кондришин Л.Г.) 2010-2011 н.р.;
  • Кадиляк Дарина – ІІІ місце (Рижак М.А.) 2010-2011 н.р.;
  • Дзігасова Рената – І місце (Рижак М.А.) 2011-2012 н.р.;
  • Кадиляк Дарина – ІІІ місце (Рижак М.А.) 2011-2012 н.р.

    Конкурс молодших класів імені Братів Теленків:
  • Кадиляк Дарина – ІІІ місце (Рижак М.А.) 2007-2008 н.р.;
  • Дзігасова Рената – І місце від родини Теленків (Рижак М.А.) ;
  • Дзігасова Рената – ІІІ місце (Рижак М.А.) 2008-2009 н.р.;
  • Дзігасова Рената – ІІ місце (Рижак М.А.) 2009-2010 н.р.;
  • Дзігасова Рената – ІІ місце (Рижак М.А.) 2010-2011 н.р.;
  • Гунько Христина – ІІІ місце (Дідик Н.Є.) 2010-2011 н.р.;
  • Кицкай Олег – ІІ місце (Кондришин Л.Г.) 2011-2012 н.р.;
  • Гунько Христина – ІІ місце (Дідик Н.Є.);
  • Казмірчук Наталя - ІІІ місце (Тарнавська Г.П.);
  • Іваноньків Яна – ІІ місце від родини Теленків (Дідик Н.Є.).