Школа > Відділи > Фортепіанний відділ

    Найбільший відділ у школі як за кількістю викладачів так і за чисельністю учнів . Працюють 32 викладачі: з них 23 з вищою освітою.

    Навчається 219 учнів. Завідуюча відділом Марущак Наталія Іванівна.

    Високий професійний рівень підготовки учнів неодноразово підтверджувався призовими місцями в міських та обласних конкурсах.

    ЛАУРЕАТИ 2011-2012 навчального року.

    І. Обласний конкурс фортепіанних дуетів:
1.Сас Михайло УІ клас, Чубей Юрій УІ клас – ІІ місце (Марущак Н.І.)
2.Макарова Надя ІІІ клас, Лівінська Катя УІ клас – ІІ місце (Лесик Т.С.)

    ІІ. Обласний конкурс імені Василя Барвінського (молодші класи)
1.Хоміч Марія ІУ клас – ІІ місце (Бус І.П.)
2.Кара Анна ІІІ клас – ІІІ місце (Валентієва В.І.)
3.Шозда Юлія І клас – премія «Дебют» (Рамазанова О.Б.)
4.Рейхерт Євген І клас – заохочувальна премія (Пахович Н.В.)
5.Попів Софія ІІІ клас – заохочувальна премія (Лучанко Г.М.)
6.Зінкевич Ліда 0 клас – заохочувальна премія наймолодшому учаснику
(Лесик Т.С.)
7.Черній Аліна УІ клас – І місце (Гемза В.М.)
8.Білобровко Олександр УІ клас – І місце (Григоращук Л.Й.)
9.Винничук Олеся ІУ клас – ІІІ місце (Водяна М.Д.)
10.Лучишин Аліна ІУ клас – ІУ місце (Бус І.П.)

    ІІІ. Обласний конкурс «Творчість юних»
1.Сас Михайло УІ клас – І місце (Марущак Н.І.)
2.Стецюк Анастасія УІІІ клас – І місце (Гемза В.М.)
3.Черній Аліна УІ клас – ІІ місце (Гемза В.М.)
4.Данилишин Вікторія УІІ клас – ІІ місце (Баюк О.І.)

    ІУ. Обласний конкурс ансамблів «Консонанс»
1.Хоміч Марія ІУ кл.,Ляпандра Іра ІУ клас – заохочувальна премія (Бус І.П.)
2.Волинець Каріна У кл.,Лучишин Аліна ІУ кл. – ІІІ місце (Бус І.П.)
3.Сас Міша УІ кл.,Чубей Юра УІ кл. – заохочувальна премія (Марущак Н.І.)
4.Дяків Вікторія ІІ кл.,Левицька Олена УІ кл.- заохочувальна премія
(Дзвінка Н.М.)

    У. Обласний конкурс імені Василя Барвінського в Тернопільському музичному училищі – голова журі Рапіта О.М. – доцент Львівської музичної академії імені М. Лисенка:
  • Сас Михайло УІ клас – ІІІ місце (Марущак Н.І.).

    Випускники відділу ( 2012р.) стали студентами:
1.Стецюк Анастасія (Гемза В.М.) – Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької.
2.Мороз Ірина (Дворська О.О.) – Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької.
 3.Лясковець Валерія (Лучанко Г.М.) – Одеська Національна Академія імені А.В. Нежданової.
4.Джуган Тетяна (Гемза В.М.) – Тернопільський Державний педагогічний університет (музичний факультет).
5.Косюк Валерій (Бус І.П.) – Вища Консерваторія м. Малага (Іспанія).

    В музичній школі № 2 працюють викладачами випускники школи :
Гемза Віра Миколаївна із званням «старший викладач», Бакан Андрій Степанович, Когут Христина Михайлівна, Рамазанова Оксана Богданівна, Стецюк Наталія Володимирівна, Новікова Тетяна Олександрівна, Мелих Світлана Степанівна.

    Багато випускників фортепіанного відділу, закінчили вищі та середні навчальні заклади, продовжують працювати на ниві музичного виховання. Це – Бінцаровська Алла – центр дитячої творчості, Музика Ірина, Підгайна Любов, Струмінська Світлана –Національний педагогічний університет ім..В.Гнатюка;
Кара Наталія, Небесна Ірина, Іванова Ольга, Дунець Олеся – музичне училище ім. С. Крушельницької.

    Фортепіанний відділ пишається своїми видатними випускниками :
  • Валентієв Валентин (Гемза В.М.) – лауреат багатьох Міжнародних конкурсів, навчається у Вищій музичній академії у Швейцарії;
  •  Гончак Наталія (Марущак Н.І.) – закінчила Братиславську Академію мистецтв, Паризьку Національну музичну академію, Паризьку Музичну академію ім.. Ж.Кокто як піаністка і диригент, працює в Італії;
  • Івасів Ірина (Бус І.П.) – закінчила Львівську консерваторію, Варшавську музичну Академію, працює в Англії;
  • Дунець Олеся (Новицька І.М.) - Львівську музичну академію, Саарбрюккенську Вищу музичну школу (консерваторію), участь в Міжнародному конкурсі імені Й.С.Баха;
  • Хіль Олена (Гемза В.М.) – аспірантка Одеської Національної музичної академії імені А.В. Нежданової, лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу піаністів у Ворзелі (2008р.);
  • Довгаль Тетяна (Сіренко Н.І.) – закінчила Паризьку Національну Академію по класу органу, лауреат Міжнародного конкурсу органістів в Парижі (2005р.), працює в Парижі;
  • Чубак Діана (Баюк О.І.) - ІІІ курс Тернопільського музичного училища, лауреат Міжнародного конкурсу піаністів в м. Дрогобич (2011р.) – І премія, Всеукраїнського конкурсу в м. Артемівську – ІІ премія (2012р.);
  • Тлумацька Світлана – Дипломант Міжнародного конкурсу (2006р.);
  • Гаврилюк Мирослава (Григоращук Л.Й.) – асистент-стажист Національної музичної академії імені П. Чайковського (вокал), Лауреат Міжнародних конкурсів, в тому числі імені Б. Гмирі ;
  • Воробей Уляна (Лучанко Г.М.) – Київський Національний університет культури, Лауреат багатьох вокальних Міжнародних, республіканських конкурсів;
  • Пекун Оксана (Григоращук Л.Й.) – Заслужена артистка України.